Unboxing 21


Zdravím knihomolové,
po nějaké době mi opět přišla knižní zásilka. Byla jsem vybrána ve výběrovém řízení pro jednu, na první pohled a podle anotace, zajímavou knihu. Příběhy podobného ražení mám velice ráda, a jsem zvědavá, jakou laťku autor nastaví.


 


Anotace:
Na sklonku pontifikátu Jana Pavla II. se ve Vatikánu chystá mimořádná výstava, která má vrhnout zcela nové světlo na původ, a především pravost slavného Turínského plátna. Pár dní před zahájením výstavy je však v zahradách papežského paláce v Castel Gandolfo záhadně zavražděn autor výstavy Ugo Nogara. Jeho dva nejbližší spolupracovníci, bratři Andreauovi, jsou vtaženi do pátrání po okolnostech jeho smrti. Rozplétání okolností Nogarova objevu, který jej stál život, nás zavede do podzemní vatikánské knihovny nejstarších kodexů, kde je uchováván i rukopis Diatessaronu, tzv. Pátého evangelia, který obsahuje klíčové informace týkající se Turínského plátna. (Anotace převzata ze stránek nakladatelství Portál)


19 komentářů:

 1. Chce to vážně fanfáry :D Knihu mám také a zítra ve vlaku se na ni chystám :D:D
  Katy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, a teď jsem upřímně zvědavá, jaké budou naše názory ... Ono vlastně už to, že čteme stejnou knihu je, jak ty říkáš na fanfáry :D

   Vymazat
 2. Kniha vypadá zajímavě! Dnes jsem tvůj blog objevila a musím říct,, že se mi moc líbí tvé články :-)Hned si tě přidávám mezi oblíbené blogery :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Jsem zvědavá, co na ni řekneš... mě docela zklamala.

  OdpovědětVymazat
 4. Júj, super prírastok! Dúfam, že sa ti bude páčiť, pretože vyzerá zaujímavo. Teším sa na recenziu a tak uvidím, či po nej siahnem. Maj sa krásne. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Anotace vypadá zajímavě a obálku má pěknou, přeji hezké čtení, snad se bude líbit a těším se na recenzi.

  OdpovědětVymazat
 6. Tak to vypadá opravdu zajímavě. Držím palce, ať se knížka líbí!! :))

  OdpovědětVymazat
 7. Ehm, nikdy by mě nenapadlo, že budeš číst i něco takového :) Ale podle anotace co jsem si přečetla kniha vypadá velmi zajímavě.. ;))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moje druhá část. Jedním z mých oblíbených spisovatelů je James Rollins, který se této tematice velice blíží :)

   Vymazat
  2. Jamese Rollinse mám také ráda, a ještě raději čtu jeho knihy, i když jsou některé dost obsáhlé.. ;))

   Vymazat
 8. Pěkný přírůstek! Jsem zvědavá, co na něj řekneš! :)

  OdpovědětVymazat
 9. O knihe som už počula a celkom ma zaujala, s podobnou tématikou ma od Dana Browna bavili Anjeli a démoni, takže ak by bola kniha dobre napísaná, rada si ju prečítam :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Kniha mi nic neříká a ani anotace pro mě nezní lákavě. Ale hlavní je, že zaujala tebe. Užij si čtení :)

  OdpovědětVymazat

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.