Unboxing 4

Všechny vás opět zdravím u dalšího otevírání balíčků. 
Nakladatelství Šulc - Švarc vyhlašovalo recenzní konkurz na jednu svoji novinku. Jedná se o životopis zajímavé ženy. Tak jsem si řekla, proč ne. Životopisům jsem se nikdy nebránila, právě naopak. No a tento týden mi tato kniha dorazila. Pojďme se podívat, o jaký kousek se jedná :)
Priscilla vás asi velmi nepřekvapila, protože je poslední dobou opravdu všude. Velkým překvapením, a musím říct, že příjemným pro mě byl fakt, že se jedná o paperback, na kterých prostě ujíždím. 
Spěšně jsem do knihy nakoukla, a je plná krásných ilustrací, takže se už jen nechám překvapit obsahem :)

Anotace:
Odešli do Ameriky z naprosto rozdílných světů, uličkami osudu si k sobě proklestili cestu a v rasově smíšeném manželství našli smysl společného života. Více než půl století s čínskou princeznou Priscillou Lim zavazovalo Otu Ulče k napsání jejího pozoruhodného osudu, ve kterém měl časem sám nejdůležitější roli. (anotace převzala ze stránek nakladatelství Šulc - Švarc)

13 komentářů:

 1. Moc pěkná obálka - tak ať se kniha líbí! :)

  OdpovědětVymazat
 2. O knihe som ešte nepočula, ale má krásnu obálku to ma upútalo ako prvé :-) Ja životopisy veľmi nečítam, ale som zvedavá čo na knihu povieš :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Vzhledem k množství recenzáků, které mám doma, jsem se pro tentokrát konkurzu nezúčastnila (vlastně celkově jsem si s nabíráním nových dala pauzu), ale musím říct, že to vypadá zajímavě, takže možná se k ní za čas dostanu a přečtu si ji, ať už z knihovny nebo si ji třeba někde koupím... :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To já jsem teď žádný neměla, tak jsem si řekla, proč ne, vypadá to zajímavě :)

   Vymazat
 4. o tehle knizce slysim poprve, ale zivotopisy posledni dobou docela ctu :)

  OdpovědětVymazat
 5. Jsem zvědavá co na to budeš říkat, protože o tomhle jsem už slyšela, tak jsem zvědavá :) Překvapila jsi mě tím, že ujíždíš na paperbecku, já dávám přednost pevné vazbě

  OdpovědětVymazat
 6. Těším se na recenzi, knížku už jsem zaznamenala a vypadá moc zajímavě :) Tak ať se líbí! Měj se pěkně :)

  OdpovědětVymazat
 7. Obálka pěkná, anotace také, přeji ať se líbí.

  OdpovědětVymazat
 8. Knížka vypadá opravdu zajímavě.:)

  OdpovědětVymazat
 9. Také jsem knihu dostala na recenzi, ale ještě jsem se k ní nedostala.

  OdpovědětVymazat

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.